PostHeaderIcon Tubądzin

alt

Ceramika Tubądzin to jeden z czołowych producentów płytek ceramicznych. Pod tą marką produkowane są płytki ceramiczne w dwóch zakładach : Zakład Ceramiki Budowlanej w Tubądzinie oraz Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o. w Ozorkowie.

Ceramika Tubądzin dba o wysoką jakość produktów, dokonując systematycznych badań prowadzonych przez zakładowe laboratoria, specjalistów z Instytutu Szkła Ceramiki z Warszawy oraz niezależne instytucje włoskie i hiszpańskie. Jakość wyrobów Ceramiki Tubądzin gwarantują nowoczesne i sprawdzone urządzenia pochodzące od wiodących producentów światowych takich jak : Sacmi, Cimes czy też Barbieri & Tarozzi.

Zapewnienie najwyższej jakości wyrobów satysfakcjonujących obecnych i przyszłych klientów wymaga od załogi Ceramiki Tubądzin dużego zaangażowania w proces ich realizacji i doskonalenia. Odpowiedzialność za opracowanie, wdrożenie oraz osiąganie celów zapewnienia jakości spoczywa nie tylko na pionie zarządzającym, ale i na wszystkich pracownikach, którzy niezależnie od zajmowanego stanowiska wykonują powierzone im zadania w sposób sumienny i profesjonalny. Połączenie wiedzy pracowników, nowoczesnej technologii, szlachetnych surowców daje gwarancję jakości płytek z Tubądzina.

W ofercie Ceramiki Tubądzin znajdują się :
  • płytki ścienne w formacie 20x20, 20x25, 25x36, 33,3x60, 32,7x59,3 cm
  • uniwersalne płytki gresowe (ścienne i podłogowe) w formacie 11,5x11,5 cm
  • mozaika formatu 2,5x2,5 cm
  • przeszło 600 wzorów dekoracyjnych listew ceramicznych
  • wieloelementowe kompozycje ceramiczne - łazienkowe i kuchenne
  • bogaty wybór gresu szkliwionego 45x45, 33,3x33,3 oraz 32,7x32,7 cm z przeznaczeniem na tarasy, salony, łazienki i kuchnie
  • płytki antypoślizgowe - Tartan

W ofercie Ceramiki Tubądzin, oprócz serii rustykalnych i tradycyjnych, znaleźć można produkty o nowoczesnym wzornictwie. Firma znalazła bowiem pomost pomiędzy tradycją a zmianami, które dla niej są równie inspirujące. To wszystko powoduje, że klientami Ceramiki Tubądzin są osoby, które „ze smakiem” urządzają swoje mieszkanie.

Ceramika Tubądzin słynie także powszechnie z mecenatu kultury. Wspiera m. in. Muzeum Wnętrz Dworskich w Tubądzinie, które stanowi ciekawą atrakcję turystyczną regionu sieradzkiego. Ponadto zaangażowana jest we współorganizację koncertów muzyki dworskiej.

Największą imprezą zainicjowaną przez Ceramikę Tubądzin jest Championat Jeździecki, organizowany w Tubądzinie. Są to największe zawody w skokach przez przeszkody w Polsce połączone z rodzinnym piknikiem. Tubądzińskie święto, propagując zdrowy tryb życia, zaszczepia jednocześnie zamiłowanie do hippiki a także staje się miłym sposobem spędzania wolnego czasu i przyciąga z roku na rok coraz więcej zainteresowanych. Tubądziński Championat Jeździecki staje się przyczyną integracji krajowych środowisk twórczych, a także okazją do spotkań władz regionu, biznesmenów oraz dziennikarzy.


 
Kontakt
Tel: (23) 663 00 00

Tel: (23) 662 27 69

Tel. (23) 662 68 49

Fax: (23) 663 00 01


mail: martex@grupapsb.com.pl
Sonda
Czy podoba się nasza strona www ?